Vzdělávání na Podbořansku

Informační portál projektu MAP ORP Podbořany

Aktuality

Projekt

Výstupy projektu

Aktuality: Aktuality z okolí

Pozvánka pro kariérové poradce 5.3.2019

18.2.2019:
Vážené kariérové poradkyně, vážení kariérový poradci,zvu Vás na třetí setkání v rámci projektu IKAP, které je zaměřeno na oblast STROJÍRENSTVÍ. Cílem setkání je předat souhrnné informace k tématu strojírenství a seznámit Vás s reálným pracovním prostředím. Setkání se uskuteční dne 5. března 2019 v Průmyslové zóně Triangle formou exkurzního dne. Bližší informace najdete v přiložené pozvánce.

 

Součástí setkání bude exkurze do společnosti Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o. S ohledem na BOZP a bezpečný pohyb po hale je potřeba vhodně se obléci - dlouhý rukáv, kalhoty a pevné boty (nevhodné jsou boty na podpatku). 

 

Pro zájemce bude zajištěna zdarma svozová doprava z měst – Chomutova, Mostu, Žatce a Loun. Kapacita autobusu je 49 míst, nástupní místa a časy nástupu v jednotlivých městech budou upřesněny. Informace Vám bude zavčas sdělena.

 

Zájemci, kteří chtějí ochutnat tradiční japonskou kuchyni, si mohou předem objednat oběd v hodnotě cca 120 Kč (oběd si hradí na místě každý účastník sám, konečná cena bude upřesněna podle počtu zájemců).

 

Pokud se budete chtít této akce zúčastnit, přihlaste se prosím prostřednictvím odkazu http://rskuk.cz/vzdelavani-veda-a-vyzkum/oms-karipo-strojirenstvi-louny-most-chomutov-137, příp. využijte odkaz na registrační formulář přímo v pozvánce. Zároveň prosím vyplňte požadavek na hromadnou dopravu a oběd.

 

Vážené kariérové poradkyně, vážení kariéroví poradci, 

zasílám Vám slíbené doplňující informace k setkání kariérových poradců, které se uskuteční dne 5. března 2019 v Průmyslové zóně Triangle. Pro přihlášené zájemce je zajištěna zdarma svozová doprava. Níže jsou uvedena nástupní místa a časy nástupu v jednotlivých městech.

Most                     - 6.15 hod. - nástup u konečné tramvaje u nádraží

Chomutov           - 6.45 hod. -  autobusové nádraží (výstupní místo)

Louny                   - 7.25 hod. - autobusové nádraží (výstupní místo)

Žatec                    - 8.00 hod. - autobusové nádraží (výstupní místo)

Příjezd do zóny v 8.20 hod.

Účastníky poveze MODRÝ autobus. Koordinátorka KARIPO (Mgr. Leona Veselá) přistoupí v Chomutově.

Lze využít také dopravu vlastním autem. Parkování je možné na velkém parkovišti přímo před společností Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o.

S pozdravem

 

Mgr. Lenka Menzlová

speciální pedagog

koordinátor KARIPO

Těším se na případné setkání a přeji hezké dny

Přílohy :

Článek vyšel : 18.2.2019, počet zobrazení : ( tento měsíc)