Vzdělávání na Podbořansku

Informační portál projektu MAP ORP Podbořany

Aktuality

Projekt

Výstupy projektu

Aktuality: Aktuality projektu

Pozvánka na seminář "Najděte klíč ke svému potenciálu" 24.3.2020 - změna termínu - ZRUŠENO

2.3.2020:
Dobrý den,

v souvislosti s nastalou situací bych Vás ráda informovala o tom, že seminář s názvem "Najděte klíč ke svému potenciálu" byl přesunut na jiný termín, a to 21.4.2020. Místo konání zůstává v platnosti - ZŠ Petra Bezruče, Žatec.

Uvidíme, jak se vše bude vyvíjet - dle toho vše přizpůsobíme.
Pokud byste chtěli změnit dobu Vaší účastí (dopoledne-odpoledne) a už jste přihlášení, napište mi to prosím mailem.

Přikládám registrační link:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2NykueqJUJkncPsxPxl1H4hR6S6jzyhFoYpPP63GLy8UDJw/viewform

Věřím, že vše se postupně zlepší a uklidní - nicméně pokud by bylo něco, s čím bychom Vám mohli nyní pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

 

 

Vážení přátelé,
dovolujeme si Vás pozvat na seminář s názvem "Najděte klíč ke svému potenciálu",který se bude konat 24.3.2020 v ZŠ Petra Bezruče 2000, Žatec.
Lektor: Ing. Marek Pavlík, PhD.

Kvůli snaze uspokojit co největší počet lidí, se budou konat semináře dva - jeden v dopoledních hodinách (9:00 - 12:30 hod.) a druhý odpoledne (13:00 - 16:30 hod.).

Vyberte si prosím variantu, která je pro Vás nejlepší a přihlaste se na následujícím odkazu:

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2NykueqJUJkncPsxPxl1H4hR6S6jzyhFoYpPP63GLy8UDJw/viewform 

 

Anotace:

Pouze 20 procent populace využívá své silné stránky, svoje schopnosti, talenty a nadání. Dalo by se říci, že svět „běží“ jen na 20% svého potenciálu. Být spokojený a opravdu úspěšný a šťastný je rozdíl. A rozdíl je v tom, zda objevíme svoje silné stránky a dokážeme je využít v naší práci. Není asi třeba nikoho dlouze přesvědčovat o tom, že je dobré znát své silné a slabé stránky, přesto to neděláme. Obecný problém je, že místo abychom se soustředili na to, co nám jde a v tom se snažili zlepšovat a vyniknout, snažíme se vyrovnat své slabiny. Je třeba zkoumat, co nám jde snadno, co nás baví a na co se těšíme, kde jsou naše touhy, nadšení a vášně, kde jsme autentičtí. Zajímavou částí semináře je určení typologie - kam podle ní patříme a jakou roli máme v týmu.

Občerstvení je zajištěno.

Přílohy :

Článek vyšel : 2.3.2020, počet zobrazení : ( tento měsíc)