Vzdělávání na Podbořansku

Informační portál projektu MAP ORP Podbořany

Aktuality

Projekt

Výstupy projektu

Aktuality: Aktuality projektu

Článek: Malá technická univerzita – pokračujeme dál

5.3.2020:
MAS VLADAŘ prostřednictvím projektu z EU fondů pomáhá zdarma zlepšovat vzdělávání na Podbořansku a Žatecku pomocí projektu MAP2 Podbořansko-Žatecko a úspěšně pokračuje v rámci území s realizací polytechnického programu – Malá technická univerzita.

 

Do programu – Malá technická univerzita se přihlásilo celkem 15 mateřských a základních škol na území Podbořanska a Žatecka. V současné době probíhá v některých školkách již šestá lekce tohoto polytechnického programu. Během působení se naše lektorka, paní Ivana Kvasničková, setkala s velmi pozitivními ohlasy ze strany MŠ a ZŠ. “Jsem ráda, že mohu poděkovat přímo Vám. Děti i učitelky byly nadšené! Odpoledne mi děti vyprávěli o stavbě mostu v Praze velmi dlouho, každý z dětí něco přidal.“ říká ředitelka jedné ze školek a další dodává: “Program jste měla hezky připravený, dětem i nám se moc líbil.“  
Lekce Malé technické univerzity by měli být ve všech přihlášených školách a školkách dokončeny do konce školního roku 2020. V září poté bude spuštěn polytechnický program – Malá technická univerzita od začátku. Přihlásit se do něj budou mít možnost všechny školky a školy na území ORP Podbořany a ORP Žatec.

V případě zájmu nebo jakýchkoli dotazů se můžete obracet na paní lektorku Ivanu Kvasničkovou, mail: Ivana.kvasnickova@vladar.cz, tel.: 720 733 911

Projekt je financován z Operačního programu Věda, výzkum, vzdělávání. Bližší informace o projektu naleznete na www.vzdelavani-zatecko.cz a www.vzdelavani-podboransko.cz.

Galerie :

Článek vyšel : 5.3.2020, počet zobrazení : ( tento měsíc)